15:12, 06 листопада 2019

Патрульні оштрафували посадовця Луцькради

Посадовець Луцькради отримав від луцьких патрульних штраф 1 020 гривень за відсутність дорожнього знаку на дорозі. 

Про це повідомили патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Ще на початку вересня до Патрульної поліції Волині у Луцьку звернулись мешканці вулиці Кравчука: за однією з адрес був відсутній дорожній знак 5.35.2 – пішохідний перехід. Працівники відділу безпеки дорожнього руху направили на департамент ЖКГ міськради вимогу усунути цей недолік. Через три тижні вони отримали відповідь, що все виконано, а знак встановлений. Однак після обстеження цієї ділянки поліцейські знову виявили відсутність дорожнього знаку, тож на відповідального посадовця міськради винесли постанову за ч. 1 ст. 140 КупАП та наклали штраф 1 020 гривень.

Нагадаємо, що протягом жовтня комісія в складі представників патрульної поліції та відповідальних організацій оглядали вулиці міста. За результатами направили лист в орган місцевого самоврядування щодо ліквідації виявлених недоліків, адже саме на його балансі перебуває вулично-шляхова інфраструктура.

Такі проблеми, як ямковість, просідання проїзної частини, занижені люки, стан світлофорних обєктів, розміщення без погодження зовнішньої реклами в заборонених місцях та інші суттєво впливають на безпеку дорожнього руху.

За 9 місяців поточного року на вулицях міста зареєстрували 789 дорожньо-транспортних пригод, з них з потерпілими 167, в яких 6 осіб загинуло та 212 травмувалися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: