23:58, 23 Квітня 2019

Парубію погрожують кримінальним провадженням за відмову реєструвати постанову про розпуск Верховної Ради

Позафракційний народний депутат Сергій Міщенко заявляє, що звернеться до правоохоронних органів у зв’язку з “незаконною відмовою” голови Верховної Ради Андрія Парубія реєструвати постанову про розпуск парламенту та призначення дати інавгурації новообраного президента.

Про це Міщенко написав на своїй сторінці у Facebook, — інформує «Еspreso.tv».

“Парубій незаконно відмовився реєструвати мою постанову про розпуск парламенту та призначення інавгурації новообраного президента. Я, у свою чергу, буду звертатися до правоохоронних органів із вимогою відкрити провадження про перешкоджання депутатській діяльності”, — повідомив Міщенко.

Нардеп написав, що на його думку, треба припинити повноваження парламенту. Зокрема, він зазначив, що лише 2 % виборців вважає діяльність Верховної Ради позитивною.

За словами Міщенка, також саме нинішній склад парламенту ухвалив закони щодо пенсійної реформи, яка “просто принизила мільйони людей”, бо замість обіцяного підвищення пенсій люди “отримали подачки”.

“Остання крапля – шахрайські донарахування у платіжках за природний газ для населення. Цей парламент з рівнем довіри 2% немає просто морального права працювати далі. Невиконані головні обіцянки. Не скасована депутатська недоторканність”, — написав він.

Міщенко зазначав, що Парубію “не потрібно чіплятися за крісла”, а треба йти до виборців.

“Я можу забитися об заклад, що цей горе-спікер не виграє ні на жодному мажоритарному окрузі. Навіть в себе на вулиці”, — додав депутат.

Він написав, що Парубій “ховається у себе в кабінетах і дає доручення не реєструвати жодного документу, який наблизить кінець цьому антилюдському скликанню Верховної Ради”.

Міщенко також у пості оприлюднив відповідь першого заступника керівника Апарату Верховної Ради України, в якій зазначається, що проект постанови про розпуск парламенту повертається без реєстрації, як такий що “не випливає з установчих, організаційних, контрольних та інших функцій Верховної Ради України”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: