16:55, 09 Червня 2018

Парубій підписав закон про Антикорупційний суд

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про Антикорупційний суд.

Підписання документа відбулося час спільного брифінгу з головою парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзе та головою парламенту Республіки Молдова Андріаном Канду в рамках ІІ Міжпарламентської конференції «Грузія, Молдова і Україна: посилення міжпарламентського компоненту регіонального та безпекового співробітництва та розвиток взаємодії з ЄС та НАТО», – повідомляє “Укрінформ”.

“Дуже символічно, що напередодні нашої конференції відбувся важливий етап – прийняття закону про “Виший антикорупційний суд”. Ще кілька тижнів тому мало хто вірив, що це може відбутися. Але сьогодні ми вже маємо факт його прийняття. І я хочу скористатися можливістю, щоб урочисто при вас підписати цей закон. Для України це важливий крок на шляху реформування. Кілька тижнів тому я зустрічався з директорами Світового банку і коли вони дізналися, скільки поправок, не дуже вірили, що ми зможемо Закон “Про Вищий антикорупційний суд” прийняти. Як і взагалі, було багато скептиків, але я завжди був оптимістом у цьому питанні. Директори Світового банку дуже попросили, що якщо вдасться ухвалити закон, щоб ми підписали його їхньою ручкою і я зараз  при вас підписую вже підготовлений комітетом, нашими службами Закон України “Про Вищий антикорупційний суд”, – зазначив Андрій Парубій.

Як повідомлялося, у столичному готелі «Київ» 9 червня відкрили ІІ Міжпарламентську конференцію на тему «Грузія, Молдова і Україна: посилення міжпарламентського компоненту регіонального та безпекового співробітництва та розвиток взаємодії з ЄС та НАТО» за участю голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голови Парламенту Грузії Іраклія Кобахідзе та голови Парламенту Республіки Молдова Андріана Канду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: