19:57, 29 Травня 2019

Партія «Слуга народу» набирає кандидатів у депутати

Партія «Слуга народу» запустила сайт і пропонує охочим стати кандидатами у нардепи по мажоритарному округу, майбутніми політичними діячами чи волонтерами партії.

Про сьогодні 29 травня повідомила «Зе!Команда» на своїй сторінці у «Фейсбук».

“Шукаємо гідних людей, які підтримають курс команди. Лише такі будуть будувати країну та відповідати перед громадянами”, — йдеться у дописі партії.

Охочим приєднатися до команди слуги народу пропонують стати волонтерами, членами комісій чи спостерігачами, кандидатами у нардепи по мажоритарному округу чи майбутніми політичними діячами.

Зазначають, що реєстрація у якості кандидата по мажоритарному округу буде тривати 4 дні, тобто до 2 червня включно.

Кандидати у депутати по мажоритарному округу мають надіслати відео-резюме та ідеї трьох власних законопроектів. Законотворчі ідеї потрібно описати за кількома пунктами.

«Волонтер у штабі буде допомагати в урегулюванні процесу діяльності партії, приймати участь у реалізації проектів команди. Член комісії або спостерігач у “Слузі народу” має контролювати виборчий процес і приймати участь у комісії або в ролі спостерігача на парламентських виборах. Політичний діяч у майбутньому — це людина, яка має великі політичні амбіції та прагне до швидкого розвитку країни. Кандидат по мажоритарному округу готовий бути слугою народу, очолювати діяльність свого округу, готовий допомагати президенту та підтримувати плани команди«, — зазначають у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: