17:26, 06 Грудня 2023

Пам’ятаймо, якою ціною: у Ковелі закликають зупинятися під час хвилини мовчання

Щоранку рівно о 9 годині у Ковелі оголошують загальнонаціональну хвилину мовчання. Звуки метронома зупиняють місто, і в цей час ковельчани згадують полеглих на війні військових та цивільних людей, життя яких забрала війна. А далі звучить Державний Гімн України.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Упродовж 28 днів представники Молодіжної ради при міському голові, волонтери закликали ковельчан не бути байдужими. Сьогодні до них доєдналися заклади освіти, інші колективи. Це  – хвилина шани і поваги до тих, хто поліг за наше майбутнє.

«Коли ми стали виходити з прапорами і плакатами, то  всі почали звертати на це увагу. Адже у водіїв  не завжди увімкнений приймач, можна пропустити цей час. Разом з тим, за ці 28 днів ми зрозуміли, що у Ковелі свідомі і патріотичні люди», – розповідає голова Молодіжної ради Олексій Федчук.

Щодня о 9:00 шикуються на хвилину мовчання наші рятувальники, працівники Ковельського управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

«Це наша повага і пам’ять про тих, кого немає уже з нами, хто віддав життя за нашу незалежність. Багато з них – наші колеги, працівники ДСНС. Вважаю, що кожен повинен у цей час зупинитись на хвилину», – зауважує  керівник, полковник служби цивільного захисту Володимир Войтанік.

У кожній нашій школі, дитячому садку о 9:00 – хвилина мовчання.

«Шановна громадо! Зупинімося усі на хвилину. Просимо водіїв теж  зупинитись, дотримуючись  усіх правил дорожнього руху, вийти з автомобілів, автобусів та вшанувати пам’ять загиблих.

Ціна нашої Перемоги дуже висока. Не забуваймо про це. О 9:00 – хвилина тих, кого немає з нами», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: