21:51, 21 Липня 2018

П’ять ОТГ Волині визнані спроможними. ФОТО. ВІДЕО

Уряд прийняв рішення про визнання спроможними об’єднаних територіальних громад в низці областей. Рішення ухвалили на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Про це повідомляє Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Визнано спроможними об’єднані територіальні громади, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів відбулися 24 грудня 2017 року та 29 квітня 2018 року, а також громади, утворені навколо населених пунктів, визначених перспективними планами формування територій громад областей адміністративними центрами ОТГ відповідно до частини четвертої статті 9 Закону.

Прийняття розпорядження дасть змогу громадам використовувати відповідні механізми, передбачені Бюджетним та Податковим кодексами України для забезпечення їх належного функціонування

На Волині спроможними визнали п’ять ОТГ – Затурцівську, Велимченську, Торчинську, Рівненську та Сераховичівську.

До речі, щодо останньої, то на її території живе в межах 2,5 тисяч осіб і свого часу, дехто з обласних чиновників не давав шансів на існування цієї громади. Та всупереч таким прогнозам Сереховичівська сільська ОТГ, яка, як і Велимченська, з’явилася на децентралізаційній мапі Волині завдяки старанням і позиції консультантів Офісу реформ, що діє в межах проекту «ПУЛЬС» при Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України (АМУ).

Про успіхи Сереховичівської сільської ОТГ розповів голова сільради Ростислав Шиманський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: