17:55, 15 Березня 2024

Пʼятеро мешканців Нововолинської громади отримали посвідчення Почесних донорів України

У пʼятницю, 15 березня, у Нововолинській центральній міській лікарні відбулося нагородження активних донорів крові, які здійснили 40 безоплатних максимально допустимих кровоздач.

Про це повідомляють на сторінці Нововолинської міськради у «Фейсбук».

Слова вітань і вдячності прозвучали від Нововолинського міського голови Бориса Карпуса, головного лікарня Олега Шипелика та медиків лікарні. Посвідчення Почесних донорів України вручено Ігорю Бадзюню, Олександру Голубчуку, Олегу Калахану, Наталії Семенчук і Тетяні Юндак.

Завдяки налагодженій роботі з організації донорського руху, вже в 2024 році здійснили 25 поїздок на кровоздачу у відділ трансфузійної допомоги Волинського центру служби крові (місто Володимир) і виконали 350 кровоздач. Минулого року донори здійснили 85 поїздок і 1135 кровоздач.

На сьогодні в Нововолинській громаді зареєстрували 595 Почесних донорів і 11 Заслужених донорів України. Активно продовжують брати участь у донорстві крові 35 Почесних донорів і 26 родин.

«Донорська кров – це велика допомога в лікувальному процесі військової та цивільної медицини. Вона рятує життя.

Дякуємо всім, хто долучається до благородної справи донорства крові та бажаємо їм міцного здоровʼя!», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: