12:07, 30 Вересня 2021

Освітян Боратинської громади привітали з професійним святом

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. Сьогодні, напередодні професійного свята, освітян Боратинської громади привітали сільський голова Сергій Яручик та представники відділу освіти Боратинської сільської ради – Олександр Хомич та Оксана Врублевська.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівника освіти відбулися в Будинку культури села Гірка Полонка. Відзначити професійне свято та прийняти вітання завітали представники закладів дошкільної, загальної середньої освіти громади, колектив Гіркополонківської дитячої музичної школи. Для педагогів влаштували святковий концерт, а також вручили грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти громади.

«Завдяки вашій праці, знанням, мудрості і доброті зростають нові й нові покоління юних мешканців Боратинської громади. Ви щоденно віддаєте учням скарби своїх знань, прищеплюєте їм почуття любові до України, вселяєте віру у власні сили, вчите долати труднощі та здобувати перемоги. Саме від вашого професіоналізму та наполегливості залежить майбутнє кожної дитини, – зазначили у своєму виступі гості. – Шановні педагоги, щиро вітаємо вас з професійним святом. Висловлюємо щиру подяку за щоденну самовіддану працю, любов і турботу, наполегливість і терпіння, високий професіоналізм та віддане служіння улюбленій справі. Зичимо вам міцного здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій і сподівань».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: