11:15, 10 Серпня 2019

Особисті дані затриманих на протестах в Москві виклали в «Telegram»

Анонімний телеграм-канал «Товариш майор» напередодні протестної акції 10 серпня опублікував таблицю з особистими даними майже 3200 осіб.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “Meduza”.

“У базі є дані чотирьох журналістів «Медіазони» і як мінімум двох журналістів «Медузи». Всі вони так чи інакше були присутні на протестних акціях 27 липня і 3 серпня. У базі також є інформація про журналістів «Радіо Свободи» і «Дощу». «Медіазона» зазначає, що трьох журналістів, дані яких опинилися в базі, поліція зупинила перед акцією і зобов’язала підписати застереження, переписавши дані з паспортів”, — йдеться в повідомленні.

Додається, що у файлі є особисті дані затриманих учасників акції 27 липня Самаріддіна Раджабова, Івана Подкопаєва, Олексія Міняйло і Данила Беглеца — всі вони тепер проходять обвинуваченими у «московській справі» за статтею про масові заворушення.

Таблиця містить дані на незалежних кандидатів у Мосміськдуму, які закликали влаштовувати акції на їхню підтримку.

Як повідомили в штабі Гудкова, в одного з затриманих в базі зазначена не реальна, а вигадана адреса, яку він спеціально назвав у відділенні поліції замість своєї.

Властивості файлу свідчать, що він був створений 27 липня, а останній раз редагувався 9 серпня. У полі «компанія» зазначили «ГУ МВС Росії по р. Москві».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: