16:32, 25 Грудня 2022

Основні переваги та недоліки кутових диванів*

Незалежно від свого типу, диван покликаний забезпечувати зручність та створювати зону комфорту в приміщенні. Сучасний ринок пропонує велике різноманіття м’яких меблів, в тому числі можна підібрати виріб відповідно до бажаної конструкції та з урахуванням особливостей інтер’єру. Крім звичайних прямокутних виробів дуже популярними є кутові дивани. Вони мають чимало переваг і при цьому майже позбавлені недоліків.

Особливості конструкції

Всі кутові моделі, незалежно від конструкції (а їх існує декілька), мають характерну конструкційну рису – кутовий елемент у вигляді літери «Г». Він може бути розташований з однієї сторони (класичні Г-конструкції), а також є моделі з куточками по обидві сторони (П-подібні дивани).

Якщо вас цікавить перспектива придбання таких меблів, більше інформації можна дізнатися за посиланням https://fayni-mebli.com/ua/corner-sofas.html, де є чудовий вибір та можливість купити кутовий диван будь-якої конструкції.

Завдяки наявності кутового елементу диван стає більш універсальним, якщо порівнювати зі звичайним прямокутним аналогом. Можна розташовувати Г-подібні меблі буквально скрізь (в побутових кімнатах та офісних приміщеннях).

А головною перевагою дивану у формі літери «Г» є можливість установки конструкції в кутову зону. Це дає неабиякі переваги з точки зору ергономіки, адже кут є «мертвою зоною» для прямокутних меблів. Розташування дивану таким чином забезпечує економію більш важливого простору в центрі приміщення.

Інші переваги кутових диванів

Головну перевагу ми фактично розглянули абзацом вище. Так, кутові дивани є більш вигідними з точки зору економії простору в приміщенні, ніж звичайні прямі конструкції. Але не лише цим вони завоювали свою популярність.

Серед переваг кутових диванів:

– неординарний зовнішній вигляд, що надає кутовому дивану додаткову функцію декоративного акценту в приміщенні;

– здатність створювати окрему функціональну зону, що відповідає за комфорт та відпочинок в оселі;

– оснащеність системою трансформації, яка забезпечує можливість розкладання дивану та використання його в якості ліжка.

Також не варто забувати про зручність спальної поверхні. Неправда, коли кажуть, що кутові дивани поступаються прямим у цьому компоненті. Кутові дивани з механізмом трансформації дельфін взагалі пропонують найкращі з усього різноманіття моделей спальні поверхні, найбільш рівні та ортопедичні.

Єдиним недоліком можна вважати дещо вищу ціну на кутові дивани. Справді, Г-подібна конструкція коштує на 10-20 % дорожче за прямокутний аналог.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: