19:16, 24 Серпня 2019

Оригінальне вітання з Днем Незалежності: на Волині працівники птахофабрики утворили живий герб*

Оригінально привітати волинян з Днем Незалежності України вирішили працівники птахофабрики у Володимирі-Волинському: вони вишикувалися у формі Державного герба, який потім перейшов в офіційний знак підприємства.

Як повідомили у пресслужбі «Епікуру», Герб був за розмірами шість на п’ять метрів.

«Вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави», – йдеться у дописі під відео.

З Днем Незалежності

Вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Опубліковано Epikur.Володимир-Волинський Пʼятниця, 23 серпня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: