22:16, 12 Липня 2023
Організували FAM-тур провідних туроператорів України до Луцька
Впродовж останніх трьох років ковідний карантин та війна майже зупинили розвиток туризму у світі, Україні та Луцьку. Майже, бо бажання подорожувати в людей непереборне. І попри всі обмеження та небезпеки люди продовжували відвідувати нові міста, локації й об’єкти. Попри всі проблеми та негаразди галузь туризму вижила, переформатувалася і продовжує працювати для людей.
Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.
7-8 липня управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з Асоціацією в’їзних туроператорів України вперше за останні три роки провела FAM-тур для провідних туроператорів України, які в цих складних умовах зуміли зберегти свій потенціал і продовжують працювати у секторі в’їзного групового та корпоративного туризму, як для українців, так і для закордонних туристів. В гості до Луцька завітали представники семи туроператорів.
Для гостей міста працівники управління туризму підготували дуже насичену програму, адже за два дні потрібно було так багато показати! Девізом цього візиту став: Луцьк — приємне укриття! Акцент зробили на підземних локаціях міста — криптах Хрестовоздвиженської церкви, підземеллях Костелу святих апостолів Петра і Павла, Луцькому замку та розкопі церкви Івана Богослова.
Родзинкою візиту став допрем’єрний показ музейного простору «Окольний замок» з метою його туристичної промоції в Україні та за кордоном.
В рамках ділової частини туру гості ознайомились з роботою Центру туристичної інформації та послуг; сектору HoReCa міста (готелів, ресторанів та готельно-ресторанних комплексів): «Ribas Rooms», «MOJO hotel», «Noble boutique Hotel», «Україна», «Срібні лелеки», «Корона Вітовта», «Курінь», кав’ярні «Золотий дукат» та центру традиційної культури «Медова хата».
Мистецькою складовою туру стало відвідання його учасниками Музею сучасного українського мистецтва родини Корсаків, де вони ознайомилися з його поточними експозиціями та масштабним мистецько-виробничим проектом «Космогонія» українського художника Петра Антипа, що претендує відразу на два світових рекорди – найбільша картина на полотні, а також найдовший перформанс в історії мистецтва (створення картини розміром 2000 метрів квадратних триватиме приблизно 18 місяців).
Також туроператори відвідали духовну перлину громади Жидичинський Свято-Миколаївський монастир, ознайомилися з його історією та сучасним життям. Працівники центру туристичної інформації та паломництва «Жидичин центр» провели для них майстер-клас виготовлення декоративних букетів з монастирської лаванди. Також гості відвідали лавандове поле косметичного бренду «Гідролати PURITY», заснованого нашими земляками.
Туроператори були приємно вражені туристичними можливостями Луцька й громади та наголосили, що місто справді стало для них приємним відкриттям, яке варте того, щоб знайомити з ним українських та закордонних туристів.
Залишити відповідь