12:56, 01 Лютого 2018

Оприлюднили результати «Великого обміну» в Луцьку. ФОТО

Майже чотири тонни одягу та взуття зібрали протягом двох днів соціальної акції «Великий обмін», яка відбувалась в ТРЦ “ПортCity”. Більше десяти тисяч волинян стали благодійниками й допомогли людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Про це повідомляє прес-служба ТРЦ “ПортCity”.

31 січня 112 мішків з одягом та взуттям вагою 3 765 кілограм торгово-розважальний центр “ПортCity” передав у соціальний кабінет, що знаходиться у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Понад десять тисяч волинян прийшли на першу соціальну акцію «Великий обмін», що відбувалася в ТРЦ протягом двох днів, 27-28 січня.

Саме у ці дні можна було віддати одяг та взуття у гарному стані та отримати взамін сертифікат на покупки та розваги у “ПортCity” та гіпермаркеті “ТамТам”. Гіпермаркет надав найбільшу кількість сертифікатів на суму 35 тисяч гривень. Люди, які приносили свої речі змогли отримати знижку – 50 % на розваги у боулінг-клубі “StrikeCity”, на арені розваг “GeneratorCity”, у кінотеатрі “PremierCity” та дитячому розважальному центрі “FigliMigli”.

Партнерами проекту стали брендові магазини одягу та взуття що працюють у ТРЦ “ПортCity” саме: “PINK”, “W.E.”, “A.Tan”, “Jasmine”, “TomTailor”, “Pako Lorente”, “Estro”, “Columbia”, “Glamur”, “on WAVE”, “Ліга Cпорт”, “INTERTOP”, піцерія “Scorini” та інші.

Чимало людей приносили одяг та взуття не беручи взамін сертифікати. Волонтери давали їм подяки за соціальну активність. Усі зібрані речі передали  у Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де їх роздадуть родинам, що опинились у складних соціальних обставинах, сиротам та людям, які внаслідок різних причин втратили домівки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: