13:00, 25 Вересня 2020

Оновили рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19: ситуація на Волині

Рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки щодо поширення COVID-19 затвердила Державна ТЕБ та НС вчора, 24 вересня, у зв’язку зі зміною епідеміологічних показників у регіонах. Нове епідемічне зонування буде діяти з 00:00 28 вересня.  

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Зміни торкнулися і Волині. Зокрема, збільшилася кількість адміністративних одиниць «помаранчевого» рівня, який згідно нового розподілу буде діяти у містах Володимир-Волинському, Нововолинську та у Володимир-Волинському і Луцькому районах.

Продовжують належати до «жовтого» рівня місто Луцьк, Горохівський, Іваничівський, Любешівський, Любомльський, Рожищенський, Турійський та Шацький райони. Окрім того, відповідно до нового рішення ТЕБ та НС, до «жовтої» зони віднесли також місто Ковель, Ківерцівський, Локачинський та Маневицький райони.

Варто зазначити, що наразі на Волині немає жодного міста чи району, віднесеного до «червоного» рівня  епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 16 постанови Кабінету Міністрів № 641 на території регіону або окремої адміністративно-територіальної одиниці регіону, на якій установлено «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівень епідемічної небезпеки, додатково можуть застосовуватись обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій або органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: