23:13, 19 Вересня 2023

Голова Волиньради проінспектував безпекову ситуацію у Піддубцівському ліцеї

На запрошення мешканців села Піддубці Підгайцівської територіальної громади голова обласної ради Григорій Недопад відвідав місцевий ліцей, аби вивчити безпекову ситуацію. 

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Директорка Піддубцівського ліцею Лілія Купіч розповіла, що освіту в навчальному закладі здобувають 337 ліцеїстів, які приїздять сюди із семи сіл. Перший клас навчається очно, інші мають змішану форму навчання – тиждень дистанційно, тиждень офлайн.

«Під час повітряних тривог школярі користуються укриттям сусіднього дитсадка «Радість», яке розташоване за 400 метрів від закладу. Його потужність – 150 місць», – стверджує директорка ліцею.

За словами депутатів Підгайцівської сільради та заступника сільського голови тергромади, депутата обласної ради Валентина Приходька, виготовили проектно-кошторисну документацію на капітальне будівництво укриття на території ліцею.

«Орієнтовна вартість будівництва – 16 млн. грн., площа сховища – понад 450 кв. м. і розрахована на 340 осіб», – запевняють депутати Підгайцівської  сільської ради.

Голова обласної ради Григорій Недопад вважає, що головне – безпека дітей під час освітнього процесу.

«Тому потрібно вивчити досвід інших громад, які встановили модульні укриття на території освітніх закладів, і продовжувати роботи з облаштування повноцінного укриття. Ми розуміємо, що дітям потрібно відвідувати навчання, у цьому зацікавлені усі – і батьки, і школярі, і педагоги. Обласна рада долучиться та допоможе максимально прискорити цей процес», – зазначив Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: