17:31, 07 Березня 2019

Олександр Савченко вручив волинянам державні нагороди. ФОТО

Колегія обласної державної адміністрації, що відбулася сьогодні, 7 березня 2019 року, розпочалася з нагородження волинян державними нагородами. 

Про це йдеться на сайті Волинської облдержадміністрації.

Вручив нагороди керівник найвищої виконавчої гілки влади в області Олександр Савченко.

Указом Президента України за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську та волонтерську діяльність нагородили орденом «За мужність» III ступеня Вікторію Романчук – учасника Революції Гідності, м.Ківерці.

Окрім того, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року нагородили орденом княгині Ольги ІІ ступеня Галину Микитюк – голову Волинської обласної організації Профспілки  працівників соціальної сфери України.

Присвоїли почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» Володимиру Барану – професору, завідувачу кафедри  Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, докторові історичних наук.

За добровільне забезпечення проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення нагородили відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтерів:

Василя Пристайчука – смт Торчин та членів громадської організації «Військові капелани Волині»;

Станіслава Беспалова – м.Ковель;

Валерія Владику – с.Сьомаки Луцького району;

Олександра Добровольського – с.Кричевичі Ковельського району;

Сергія Коця – с.Рованці Луцького району;

Віктора Ліпчика – с.Хорохорин Луцького району;

Володимира Присяжнюка – с.Гірка Полонка Луцького району;

Євгена Рудя – с.Сокиричі Ківерцівського району;

Романа Скірака – смт Шацьк;

Володимира Труша – м.Луцьк.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм нагородили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Інну Самолюк – начальника Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області.

Також за особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку фізичної культури і сорту, високий професіоналізм та значні трудові досягнення оголошено подяку Прем’єр-міністра України Юлії Семко – тренерові-викладачу з боксу Володимир-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи.

«Приємно вручати нагороди волинянам, які дійсно працюють на благо та для розбудови Волині», – резюмував Олександр Ілліч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: