19:10, 14 Квітня 2019

Олександр Педан вчитиме волинських школярів новим видам спорту

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти та Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Залучення учнів до здорового способу життя та популяризація варіативних модулів навчальної програми з фізичної культури через всеукраїнський проект «JuniorZ» за участю ведучого Олександра Педана − засновника всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ».

Подія відбудеться 15-16 квітня 2019 року. 

15 квітня о 10:00 в актовій залі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Луцьк, вул. Винниченка, 31) відбудеться відкриття конференції.

Місія конференції – активізація наукових досліджень в освітній галузі «Здоров’я і фізична культура», теоретичне та практичне ознайомлення з варіативними модулями фізичної культури, впровадження нових видів спорту у шкільну програму.

Основні напрямки роботи конференції:

– Фізичне виховання різних груп населення.

– Використання ІКТ на заняттях з фізичної культури і спорту.

– Здоровий спосіб життя.

– Всеукраїнський проект «JuniorZ» – «Спортивний рух Олександра Педана».

– Здоров’язбережувальні технології.

– Впровадження варіативних модулів з фізичної культури.

– Патріотичне виховання дітей та молоді.

– Професійні та олімпійські види спорту.

– Прикладні та інші види фізкультурної діяльності та спорту.

– Професійно-прикладна фізична культура/підготовка.

– Шляхи підвищення ефективності фізичного виховання учнівської молоді. 

У програмі конференції: пленарні засідання, обговорення доповідей, презентація та практичне ознайомлення з варіативними модулями навчальної програми з фізичної культури (чирлідинг, петанк, флорбол, фризбі, корфбол, самбо, реґбі, бадмінтон, хортинг, вправи з гирями, військово-спортивні ігри), майстер-класи та лекції «JuniorZ», знайомство із здоров’язбережувальною технологією «Навчання у русі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: