15:20, 23 Березня 2022

Окремі російські олігархи обговорюють оплату фізичного усунення путіна

Російські олігархи потерпають від санкцій та хочуть зупинити путіна. У Москві відбулася зустріч російського олігарха Петра Авена та казахського мільярдера Олександра Машкевича. Під час зустрічі Авен відмітив, що російські олігархи вкрай роздратовані політикою путіна. Санкції, накладені на росію та конкретних бізнесменів через війну в Україні, боляче вдарили по статкам російських мільярдерів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у “Фейсбук”.

Також йшлося про те, що представники російського великого бізнесу наразі шукають шляхи впливу на диктатора або на його близьке оточення з силового блоку. Але це ускладнюється тим, що путін перебуває в жорсткій ізоляції та практично нікого до себе не підпускає. У першу чергу, олігархів, яких він вважає «ненадійними». Втім, великий російський бізнес вже готовий до найрадикальніших кроків. Окремі олігархи навіть обговорюють оплату фізичного усунення путіна.

Петро Авен: російський політик та підприємець. Президент ВАТ Акціонерний комерційний банк «Альфа-Банк». За версією “Forbes”, у 2021 році посів 30-е місце у списку 200 найбагатших бізнесменів росії, володіючи особистим статком у $5,3 млрд.

Олександр Машкевич: казахстанський мільярдер, родом з Киргизії, громадянин Канади, проживає в Тель-Авіві. За версією “Forbes”, у 2016 році його статок складав $1,5 млрд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: