20:09, 27 Жовтня 2020

Оголосили конкурс на посади у Нововолинському інклюзивно-ресурсному центрі

Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад вчителя-дефектолога (вчителя-логопеда, олігофренопедагога), комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» (фахівці ІРЦ).

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта не нижче ступеня магістра  за відповідною спеціальністю.

Претенденти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) у відділ кадрів управління  освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради (адреса: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, пр-т Дружби, 27, каб. 502тел.: (03344) 3-27-70) такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

За додатковою інформацією звертатися до директора комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» Макари Оксани Володимирівни тел.: 0679679412.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: