13:06, 16 Липня 2018

Оголосили про підозру юристу, яка підбурила волинянку дати хабар нотаріусу

Детективи Головного управління Національної поліції у Волинській області оголосили про підозру юристу, яка підбурила волинянку надати приватному нотаріусу неправомірну вигоду у розмірі 1 тис. дол. США за отримання нотаріально завіреної заяви батька про дозвіл на вивезення дитини закордон.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Минулого тижня слідчі детективи спільно із оперативними працівниками Управління захисту економіки в області під процесуальним керівництвом прокуратури викрили юриста під час передачі другого траншу неправомірної вигоди у розмірі 800 дол. США.

Гроші жінка отримала за надання  нотаріально завіреної заяви батька про дозвіл на вивезення дитини закордон. Окрім того, під час досудового слідства встановлено, що юрист намагалася збути підроблені документи.

Слідчі оголосили про підозру волинянці у вчинені злочинів передбачених ч.1 ст. 358 (збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч.4 ст.27 (підбурювач),  ч. 2 ст. 15 (замах), ч. 3 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування у справі триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: