16:40, 29 Червня 2020

Огляд квартири: примха чи необхідність

«Ой, для чого зустрічатись, я можу Вам надіслати фотографії своєї квартири» – популярна фраза власників/продавців нерухомості, яка все одно не зупиняє мене у намірах оглянути об’єкт особисто «вживу», – зазначає Дмитро Хоміч, менеджер компанії «Атланта Нерухомість».

Якщо Ви всерйоз плануєте купувати житло – Вас також не має вводити в оману гарна фотопрезентація, оскільки є речі, які можна оцінити лише на власні очі / ніс / руки.

Ріелтор каже, що переглянув безліч квартир, тому може виокремити ряд типових проблем, які легко можна помітити в ході особистого огляду об’єкта:

– Зовнішній вигляд будинку / під’їзду / міжквартирного майданчику. Інколи найвишуканіший внутрішній ремонт квартири не вартує щоденного споглядання облупленного фасаду будинку, захаращеної сходової і сумнівної репутації сусідів.

– Зламані дверні ручки і замки – одного разу він серйозно поранив руку у спробах допомогти власниці відкрити вхідні двері і таки оглянути її квартиру.

– Старезний холодильник, який б’ється у безкінечних конвульсіях і давно благає про евтаназію.

– Скрипучі підлоги і двері – знаєте, такі, які точно не дозволять вночі непомітно дістатись холодильника.

– Бита стара плитка на стінах кухні й санвузла – радянський лакшері-стайл, який інколи для повноти ефекту підфарбовують у ядучо-сині / зелені кольори.

– Запахи. Тут можна писати цілий трактат на тему «Чому тут так смердить і як з цим боротися». Каналізація, домашні улюбленці, їжа, сирість і т. і. – жодна фотографія не передасть усю палітру можливих ароматів.

– У туалеті зливний бачок шумить так голосно, що в думках бачиш себе у човні під час рафтингу у Карпатах.

– Температура. Індикатив холодно / тепло можна виміряти лише особисто – інколи жодні «чудові краєвиди з вікон» крайнього житлового поверху не вартують літнього відчуття себе сосискою на грилі, а від підлоги першого поверху реально мерзнуть ноги, не зважаючи на пухнастий килим, мягкі капці і фразу власника «не знаю, у нас тут завжди було тепло».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: