11:09, 22 Червня 2026
Офіцери-рятувальники громад Володимирського та Ковельського районів провели профілактичні заходи на водних об’єктах
Під час рейдів рятувальники поспілкувалися з мешканцями громади та наголосили на необхідності дотримання правил безпеки поблизу водойм.
Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.
Особливу увагу звернули на заборону купання у невідведених для цього місцях, адже це може становити загрозу життю та здоров’ю людей. Також громадянам нагадали основні правила безпечного відпочинку на воді та порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Теги:
офіцери-рятувальники








Залишити відповідь