18:59, 10 Липня 2019

Очільника волинського вишу судитимуть за хабар

Закінчено досудове розслідування у справі про вимагання та отримання керівником вищого навчального закладу неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прокуратура Волинської області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Волинській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні про обвинувачення керівника одного з обласних державних вищих навчальних закладів у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди, які вчинені з використанням наданої йому влади та службового становища (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1, 3 ст. 368 КК України).

У 20 відсотків від щомісячного виторгу посадовець оцінив свій дозвіл на безперешкодне встановлення та функціонування за відсутності відповідних договорів кавового апарата у приміщенні вищезгаданого державного навчального закладу. Своїми діями директор дав зрозуміти підприємцю, що іншим шляхом він не розмістить кавовий апарат, тому той погодився на таку вимогу. Всього цей керівник отримав неправомірну вимогу трьома траншами на загальну суму 9 тис. грн.

Обвинувальний акт у зазначеному кримінальному провадженні прокурором прокуратури області скерували до суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: