18:16, 01 Грудня 2022

Обираємо кращі колби для фільтрів води*

Якість питної води суттєво впливає на стан здоров’я кожної людини. Якщо перспектива щодня купувати воду у пляшках або витрачати кошти на доставку очищеної води вас не влаштовує, саме час подумати про зручний та доступний фільтр, що встановлюється на магістральну трубу водопостачання. У категорії найбільш зручних у використанні – колби для фільтрів води, замовити які можна онлайн, навіть не виходячи з дому. Як обрати пристрій, що повністю відповідатиме вашим потребам?

Що таке фільтр-колба для води?

Конструкція таких фільтрів надзвичайно проста: вона складається з корпусу-колби, в якому встановлений фільтрувальний картридж, який доводиться час від часу міняти на новий. У колбі вмонтовані дві різьбові втулки, завдяки яким фільтр можна вмонтувати в систему водопостачання. Для виготовлення колб для фільтрів води використовують екологічно безпечний пластик або нержавіючу сталь.

При проходженні води через картридж, фільтр ефективно затримує механічні види забруднень, після чого вода направляється на наступний етап фільтрації або в кран. Колби можна використовувати для різних типів картриджів:

– попередньої очистки – для видалення іржі, піску та інших механічних забруднень;

– на основі активованого вугілля – для очищення від хлору;

– металомісткі – для зниження активності деяких бактерій;

– фільтри зворотного осмосу – для максимального очищення (ви можете замовити їх онлайн, перейшовши за посиланням https://ecosoft.ua/ua/filtry-obratnogo-osmosa-prod/);

– іонообмінні – для пом’якшення води.

Як обрати колбу для фільтра?

Для того, аби замовити колбу для фільтрів води, важливо знати декілька важливих характеристик:

– висота та діаметр – чим вони більші, тим довше працює картридж;

– діаметр труби підключення ½ або ¾ дюйму;

– робочий тиск – нормальний або підвищений;

– температура води.

Колба для фільтрів води – надзвичайно зручне рішення, якщо вам потрібно обладнати систему грубої очистки води. Змінні картриджі виготовляють з поліпропіленової нитки або спіненого поліпропілену. Для виготовлення деяких моделей колб використовують прозорий пластик, аби ви могли візуально оцінювати стан фільтру. Колби для фільтрів води – популярне  та ефективне вирішення проблеми поліпшення якості питної води. Поспішайте придбати їх за доступними, найкращими цінами!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: