12:36, 15 Червня 2023

Обрали кандидатів на призначення стипендії «Майбутнє Володимира»

14 червня відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира».

Про це йдеться на сайті Володимирської міськради.

На порядок денний винесли такі питання: про порядок призначення стипендії Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», розгляд кандидатур, що висунуті на здобуття стипендій, та підготовка відповідного проєкту рішення міської ради.

Начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Вячеслав Петрук ознайомив з Положенням про призначення стипендії «Майбутнє Володимира», відповідно до якого, з 1 квітня по 1 червня поточного року відбувалось висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради. Подали 17 заявок.

Голова експертної комісії Костянтин Зінкевич повідомив, що з поданих кандидатур необхідно буде вибрати 10, адже, згідно з Положенням, кількість стипендій – до 10 (включно) на рік і вони розподіляються у наступних пропорціях: за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності, краєзнавчій роботі – 20 % стипендій; за досягнення в галузі спорту – 20 %; за досягнення в галузі культури – 20 %; за досягнення у трудовій та громадській діяльності – 40 % стипендій. Оскільки у номінації за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності, краєзнавчій роботі подали одного кандидата, комісія вирішила перенести одну квоту у номінацію за досягнення у трудовій та громадській діяльності.

Після обговорення кандидатів винесли на розгляд депутатів міської ради наступних кандидатів на призначення стипендій Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»: Ігоря Волошинського (актора народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я» культурно-мистецького центру), Владислава Мельничука (засновника та тренера клубу спортивного та бального танцю «Dancer Dance Studio»), Станіслава Сидорова (вчителя історії ліцею ім. О. Цинкаловського), Вікторію Гірин (гравчиню ЖФК «Ладомир» ВВ», асистентку тренера), Максима Зейналяна (вихованця Володимирської ДЮСШ ім. О. Зінкевича), Вероніку Бормову (заступницю голови громадської організації «Зелений маяк»), Наталію Бочнюк (виховательку ЗДО № 7 «Волиняночка»), Уляну Датчук (викладачку Володимирської дитячої музичної школи по класу домри), Ліну Нестерак (завідуючу відділенням амбулаторного гемодіалізу КП «Володимирське територіальне медичне об’єднання») та Діану Олексюк (викладачку хореографії та ритміки Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: