19:51, 16 Травня 2022

Обличчя рашистів: підполковники рф, які причетні до вбивств на Маріупольському напрямку. ФОТО

Фото: Stringer, Anadolu Agency

Фото: Stringer, Anadolu Agency

Вбивства та знущання над мирними громадянами України на Запорізькому та Маріупольському напрямках чинять злочинці 71 гвардійського мотострілецького полку армії південного військового округу (військова частина 16544), яка дислокується у станиці Калиновській, Чеченська республіка.

Списки воєнних воєнних злочинців рф опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. Використовуючи ці дані, інтернет-видання «Волинь Online» продовжує ідентифікувати рашистів.

Усі ці злочинці будуть відповідати за скоєння воєнних злочинів.

Шандура Едуард Юрійович

39 років. Підполковник. Військовослужбовець 71 гвардійського мотострілецького полку армії південного військового округу (військова частина 16544) станиця Калиновська, Чеченська республіка. Служив у 4 мотострілецькому батальйоні 7 Краснодарської Червонопрапорної орденів Кутузова та Червоної зірки військової бази, був нагороджений за неухильне виконання свого військового обов’язку, вірність присязі батьківщини, підтримання високої бойової готовності та військової дисципліни особового складу батальйону Почесною грамотою Державної Ради – Хасе Республіки Адигея.

У статті за 2020 рік про військові навчання «Кавказ-2020» Шандуру згадують, як командира полка, в складі якого в бій йшли мотострілки та танкісти 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу (військова частина № 47084). Управління об’єднання розташоване у Владикавказі (Північна Осетія-Аланія).

У 2021 році був командиром 205-ї окремої мотострілецької козачої бригади – тактичного з’єднання Сухопутних військ російської федерації, яка дислокувалася у Будьоннівську.

Є також у газеті збройних сил рф згадки і про те, що він командує мотострілецьким полком, який дислокується у станиці Калиновська (Чеченська республіка).

Із декларації Шандури за 2020 рік, яку вдалося розшукати, відомо, що у нього є дружина та двоє дітей.

Боков Мустафа Курашевич

35 років, підполковник. Проживає у місті Маглобек (Інгушетія). Військовослужбовець 71 гвардійського мотострілецького полку армії південного військового округу (військова частина 16544) станиця Калиновська, Чеченська республіка. Крім напівпустого профілю в соцмережі «Однокласники» про Бокова інформації немає.

Натомість можна відшукати публікацію про начальника управління федеральної служби військ національної гвардії російської федерації по республіці Ігнушетія, полковника Мурата Курашевича Бокова. Оскільки прізвище, по-батькові та регіон збігаються, можна припустити, що це родич Мустафи Бокова.

У базі «Миротворця», вказано також, що Боков брав участь у захоплені Криму у складі 18-ї ОСМБр. Боков тоді мав військове звання капітан та був командиром 3 мотострілецької роти 1 мотострілецького батальйону.

Оруджев Камран Рамізович

39 років, проживає у Владикавказі (Північна Осетія-Аланія). Підполковник. Військовослужбовець 71 гвардійського мотострілецького полку армії південного військового округу (військова частина 16544) станиця Калиновська, Чеченська республіка.

Є згадка у соціальній мережі, що Оруджев – випускник загальноосвітньої установи «Тавричеська школа» (Омська область). Судячи з його сторінки він відвідував дитячо-юнацьку спортивну школу в Омську, отже цілком міг проживати і у Тавричеському районі.

На сторінці вказано також, що він навчався в Омському вищому танковому інженерному училищі імені Маршала П. К. Кошового.

Одружений, у соціальних мереж викладає фото двох дітей – сина і дочку, у профілі немає фото, які вказували б на те, що він військовий, окрім вказівки місця навчання, фото приготування їжі, де він вказує, що це навчання, та підписок на сторінки, які продають військовий одяг. Публікує багато фото із відпочинку з сім’єю, родичами та друзями.

У Оруджева є також у друзях військовий, в якого вказано місце проживання Калиновська – станиця, де дислокується полк, який вбиває та знущається над мирними громадянами України на Запорізькому та Маріупольському напрямках.

У травні ГУР повідомляло, що командний склад 71 мотострілецького полку примусили охороняти парад, який проводили кремлівські вбивці та пропагандисти у зруйнованому Маріуполі. Під час особистого спілкування окупанти жалілися один одному на дурість московського командування та їхнє приниження.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: