21:38, 19 Січня 2021

Обласну владу просять допомогти добудувати школу на Волині

Шацький селищний голова Сергій Карпук під час робочих зустрічей з головою Волинської обласної ради та посадовцями обговорив питання продовження на території громади робіт з будівництва приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. села Піща та капітального ремонту Пульмівської амбулаторії загальної  практики-сімейної медицини.

Про це повідомляють на веб-сайті Шацької громади.

До речі, школу в с. Піща включили до переліку перехідних об’єктів на 2021 рік, які фінансуватимуться за рахунок коштів ДФРР.

«Наше завдання на сьогодні – забезпечити співфінансування цих об’єктів громади. На школу в Піщі необхідна сума в межах трьох мільйонів гривень, на медичний заклад у Пульмі – орієнтовно до 300 тисяч гривень (остаточна сума стане відомою після того, як буде прорахована вартість завершальних робіт на 2021 рік). Оскільки кошти досить великі, то ми розраховуємо на розуміння та підтримку з боку обласної влади», – зазначив очільник Шацької громади.

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад під час робочої зустрічі пообіцяв допомогу громаді у вирішенні цього питання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: