21:23, 13 Березня 2019

Обласний музей запрошує волинян на зустріч із добровольцями батальйону «Айдар»

У рамках проекту «Наші захисники» у п’ятницю, 15 березня, о 12:00 у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться зустріч із волинянами —добровольцями батальйону «Айдар», які одними з перших стали на захист України.

Про це йдеться на сайті Волинського краєзнавчого музею.

Військове формування виникло у травні 2014 р., як 24-й батальйон територіальної оборони Луганської області. Легендарна назва «Айдар» походить від однойменної річки Луганській області, в районі якої батальйон зав’язав свої перші бої з ворогом.

У складі формування була створена друга рота «Захід» під командуванням волинянина Лапіна Ігоря Олександровича (позивний «Зола») – нині депутата Верховної Ради України.

Батальйон «Айдар» продовжує виконувати завдання у зоні ООС.

На зустріч із волинськими добровольцями – захисниками України запрошують усіх бажаючих, щоб подякувати бійцям батальйону за їхню самопожертву.

Проект «Наші захисники» популяризує внесок волинян в оборону державного суверенітету і територіальної цілісності України, направлений на збір і вивчення матеріалів про війну на сході України з метою збереження історичної пам’яті і протидії ворожій пропаганді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: