20:16, 18 Липня 2019

Обласна лікарня Волині хотіла незаконно використати три мільйони

За результатами опрацювання інформації, оприлюдненої на офіційному веб-порталі електронної системи публічних закупівель “ПроЗорро” прокурори виявили факт безпідставного застосування Волинською обласною клінічною лікарнею переговорної процедури закупівлі та, як наслідок, неправомірного укладення у квітні 2019 року договору із приватним підприємцем на придбання твердого палива вартістю 3 080 000 гривень.

Про це інформує прокуратура Волині.

Зважаючи на порушення вимог закону України “Про публічні закупівлі”, регіональна прокуратура у травні 2019 року оскаржила цю процедуру закупівлі та укладений за її результатами договір у судовому порядку.

Під час судового розгляду відповідачами по справі укладено додаткову угоду про розірвання договору, постачання товарів за яким та їх оплата не здійснювалися. З врахуванням цього, ухвалою господарського суду Волинської області провадження у справі за позовом прокурора закрито.

Завдяки принциповій позиції та своєчасному реагуванню прокуратури області вдалося запобігти незаконному використанню бюджетних коштів на суму понад 3 млн гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: