10:36, 27 Грудня 2023

Обговорили Стратегію розвитку Горохівської громади

У Горохові відбувся Круглий стіл у межах громадських обговорень Стратегії розвитку Горохівської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації. Цей захід став можливим завдяки підтримці експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який впроваджує Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Про це повідомляють на сайті громади.

Учасники заходу, серед яких були представники громадських організацій, громадські активісти, представники органу місцевого самоврядування, експерти та інші стейкхолдери, обговорили стратегію розвитку громади та план поетапних дій та заходів з її реалізації.

Експертка проєкту Ірина Сторонянська представила напрацьовані проєкти Стратегії розвитку Горохівської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки.

Обговорення проєктів відбувалося у форматі «запитання – відповіді», що сприяло глибшому розумінню та уточненню різних аспектів стратегії та її реалізації. Наразі вже напрацювали 139 проектів до Плану заходів щодо реалізації Стратегії. Загальна орієнтовна вартість цих проектів становить майже 620 мільйонів гривень. Це свідчить про серйозний підхід до планування та реалізації стратегічних ініціатив, спрямованих на покращення життя жителів Горохівської громади.

У ході заходу, протягом активного обговорення, підвели підсумки напрацювання рекомендацій щодо внесення змін та доповнень до проєкту.

Такі заходи стають важливим кроком у зміцненні громадської участі та підвищенні рівня ефективності місцевого самоврядування. Реалізація стратегії розвитку наступних років обіцяє стати вагомим внеском у покращення якості життя населення громади, підвищення соціально-економічного рівня та сприяння сталому розвитку Горохівської громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: