16:33, 16 Жовтня 2018

Обговорили подальшу партнерську співпрацю міста Луцьк і краю Ліппе

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови, депутат міської ради Ігор Поліщук взяли участь у Третій німецько-українській конференції партнерства між територіальними громадами.

Захід відбувся 10–11 жовтня у місті Фрайбург-в-Брайсгаy Федеративної Республіки Німеччина. Конференцію організували в рамках проекту «Партнерствa з містами України» за підтримки Сервісної служби «Мiста в Єдиному світі (SKEW)» благодійного ТОВ “Engagement Global”, – повідомляють на сайті Луцькради.

Участь у конференції взяли 160 представників із 80 німецьких та українських територіальних громад, пов’язаних партнерськими відносинами. Метою заходу було представлення результатів реалізації проекту «Партнерства з містами України». У ході фахових доповідей та панельних дискусій також обговорили потреби та виклики майбутньої співпраці поміж партнерськими громадами.

Делегати німецьких і українських громад, які впроваджують проекти в рамках програми «Сталий розвиток громад через партнерські проекти (NAKOPA)» взяли участь у практичному семінарі з питань звітності та реалізації проектів. Представники міста Луцька та краю Ліппе поділились досвідом впровадження спільного проекту «Екологічна дружба понад кордонами».

Під час трьох екскурсій учасникам конференції презентували приклади кращих практик у сфері енергоефективності в територіальних громадах. Представники Луцької міської ради взяли участь в екскурсії до модельного району Ваубан, у якому з 1938 року розташовувались військові казарми. Після повної реконструкції, спроектований за новітніми стандартами район став взірцем сталого містобудування.

Конференція стала чудовим майданчиком для обговорення подальшої партнерської співпраці та нових спільних проектів міста Луцьк і краю Ліппе.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: