16:28, 28 Січня 2020

Новий ректор Східноєвропейського національного університету урочисто заступив на посаду

Сьогодні, 28 січня, у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулося урочисте розширене засідання вченої ради, під час якої офіційно представили новообраного ректора Анатолія Цьося.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

На захід завітали народний депутат України Ірина Констанкевич, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади, консульства Республіки Польща у Луцьку та освітньої галузі міста.

Новий ректор одразу ж розповів про амбітні плани. Зокрема, анонсував початок масштабної дискусії із залученням громадськості та депутатів різних рівнів про повернення університету його попередньої назви — Волинський національний університет імені Лесі Українки.

“Адже відомо, що в європейській традиції назва університету походить від назви міста, або території, де розміщено заклад вищої освіти. З одного боку це дає можливість його ідентифікації, з іншого — здійснити промоцію регіону під час міжнародної співпраці”, — зазначив він.

Окрім того, планується створення університетського видавництва, відновити випуск друкованих та електронних періодичних видань, створити медичний факультет та забезпечити всі умови для випуску магістрів за спеціальністю “Медицина”, відновити військову кафедру, оновити наглядову раду із залученням державних діячів та керівників підприємств, реалізувати проєкт цифрової бібліотеки і документообігу, а також започаткувати додаткові стипендії для студентів.

Провідним вектором дослідження університету має стати системна робота із творчою спадщиною Лесі Українки та видання повного зібрання її творів. Перший том має побачити світ до 80-річчя університету.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: