18:24, 01 Грудня 2022

Новий генератор для КП «Володимиртепло» передали литовські партнери

30 листопада міський голова Ігор Пальонка зустрівся з партнерами з Литви, які вчергове завітали до нашої громади: радницею віце-спікера Сейму Литовської Республіки Лаурою Градецкене та заступником директора Університету прикладних наук Маріямполя Маріушом Житкусом. У зустрічі також взяли участь перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та директор педагогічного фахового коледжу Микола Савельєв.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Приїхали литовці, як завжди, не з порожніми руками: завдяки переданому ними дизельного генератора потужністю 88 кВт котельня на Ковельській, 106 уже подає тепло споживачам у період відсутності електропостачання.

«Щира подяка за такий вартісний та необхідний для нашої громади подарунок керівнику та команді благодійної організації BLUE-Yellow Йонасу Охману та усьому литовському народу, підтримку якого ми відчуваємо у важкий для України час.

У межах візиту також поспілкувались і про освітні процеси та обмін досвідом у цій сфері. Відтак, педагогічний фаховий коледж планує підписати договір про співпрацю з Університетом прикладних наук Маріямполя, де основними напрямками співпраці буде підготовка вчителів початкових класів, вихователів дошкільних установ, а також цифрових технологій», – йдеться у повідомленні.

«Від початку повномасштабного вторгнення Литва всіляко підтримує Україну у її боротьбі за незалежність. Щиро вдячний друзям-литовцям, які вкотре підставили плече підтримки», – зазначив на завершення зустрічі міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: