12:00, 09 листопада 2023

Нововолинські освітяни поділилися досвідом роботи з уманськими колегами

Учора, 8 листопада, Нововолинськ відвідали представники галузі освіти, молоді та спорту Уманської територіальної громади. Мета візиту – вивчення досвіду Нововолинської громади у запровадженні навчальної дисципліни «Захист України», позитивної практики патріотичного виховання у дитячих садочках та ліцеях, молодіжної політики.

Про це повідомляють на сторінці Нововолинської міської ради у “Фейсбук”.

Делегація побувала у Міжшкільному ресурсному центрі. На базі цієї установи старшокласники опановують предмет «Захист України», навчаються основам долікарської допомоги, бойової підготовки, інформаційної безпеки у мережі Інтернет тощо.

На прикладі діяльності молодіжного центру «Нові крила» освітян з Умані познайомили із кращими молодіжними практиками у Нововолинській громаді, поділилися досвідом проєктної роботи і взаємодії місцевого самоврядування з активною молоддю.

Також у ході візиту гості з центральної України побували у Нововолинському ліцеї № 8 та у закладі дошкільної освіти № 6.

Координував зустріч начальник управління освіти Сергій Мороз зі своєю заступницею Вікторією Римарчук. Долучилась до зустрічі заступниця міського голови Ніна Шумська.

З освітянами Уманської територіальної громади налагоджений діалог. У планах – підписання меморандуму про співпрацю та спільні проєкти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: