21:46, 19 Вересня 2023

Нововолинська громада вчергове стала учасником проекту від ЮНІСЕФ

19 вересня у Нововолинську відбулася зустріч представників Дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ та фахівців соціальної і освітньої галузей громади. Спілкувалися про результати відбору заявок на участь у програмі «Кращий догляд для кожної дитини».

Про це повідомляють на сторінці Нововолинської міськради у «Фейсбук».

Нововолинськ серед учасників. Реалізуватимуть проект у співпраці з організацією «Українська мережа за права дитини».

Ініціатива «Кращий догляд для кожної дитини» передбачає великий перелік можливостей для громади у створенні та оптимізації соціальних, освітніх, медичних й інших послуг.

Першочергові завдання для учасників проекту – створення профілю громади із набором необхідних статистичних даних. Це допоможе визначити найбільш актуальні послуги для дітей. Особлива увага надаватиметься створенню комфортних умов дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям з інвалідністю.

До кінця тижня сформують робочу групу, яка безпосередньо працюватиме над втіленням програми.

Заступниця Нововолинського міського голови Ніна Шумська подякувала фонду ЮНІСЕФ за надану можливість та запевнила, що Нововолинськ з радістю долучається до проекту «Кращий догляд для кожної дитини», а залучені фахівці активно працюватимуть на хороший результат.

Нагадаємо, у квітні цього року команда ЮНІСЕФ відвідала Нововолинську громаду із ознайомлюючим візитом. Саме тоді відбулася презентація соціальної й освітньої галузей міста та співбесіда для участі у проекті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: