13:34, 26 Лютого 2024

Нововолинськ відвідали представники німецького міста Фронгаузен

23 та 24 лютого у Нововолинську з дводенним візитом побували член виконавчої ради ХДС Фронгаузен Андреас Кремер, член Виконавчої ради ХДС Фронгаузен, член Виконавчої ради Europa-Union Offenbach e.V. Даріуш Гжелінський.

Про це повідомляють на сторінці Нововолинської міськради у «Фейсбук».

Провели спільну зустріч з Нововолинським міським головою Борисом Карпусом, радницями міського голови Катериною Варвус, Іванною Цицюк, начальницею відділу міжнародного співробітництва, туризму та промоцій Олесею Сословською та депутатом Нововолинської міської ради Богданом Бадзюнем.

Говорили про співробітництво у гуманітарній, економічній, медичній, культурній сферах та підписання угоди про партнерство.

Гості з Німеччини оглянули укриття навчальних закладів: ліцею № 8, Нововолинського міжшкільного ресурсного центру, дитячого садочка № 6. Зустрілися та поспілкувалися з волонтерами, які плетуть сітки для Захисників.

24 лютого, у другі роковини повномасштабного вторгнення, іноземці відвідали військовослужбовців, які проходять реабілітацію у центральній міській лікарні.

Долучилися до панахиди та години пам’яті на площі В’ячеслава Чорновола біля Алеї Героїв. Андреас Кремер та  Даріуш Гжелінський вшанували полеглих воїнів та висловили подяку українським солдатам, які захищають не лише свою Батьківщину, а й цілу Європу.

Побували на екскурсії у міському історичному музеї та перформансі у виставковій залі. Також відвідали місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб та ознайомилися з роботою місцевих підприємств: ТОВ “ВМК-Україна”, ТОВ “Кроноспан-UA” та релокованої компанії “Green Company”.

Представники з німецького міста Фронгаузена засвідчили свою готовність підтримувати та допомагати Нововолинській громаді. У планах підписання угоди про партнерство.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: