09:42, 09 Липня 2024

Нововолинськ відвідали благодійники із Франції

У понеділок, 8 липня, у Нововолинську з робочим візитом побували президент Міжнародного комітету Ротарі Франція України Ксавʼє Пако та президент-засновник Ротарі-клуб «Київ-Бальзак» Володимир Пилипенко.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Нововолинська міськрада.

Провели спільну зустріч з Нововолинським міським головою Борисом Карпусом, його заступницею Ніною Шумською, радницею міського голови Катериною Варвус та начальницею відділу міжнародного співробітництва, туризму та промоцій Олесею Сословською.

Обговорили подальшу співпрацю щодо гуманітарної допомоги, зокрема надання меблів для ВПО, багатофункціональних ліжок та необхідного медичного обладнання для центральної міської лікарні.

Ротарійці готові організувати цього літа оздоровлення дітей військовослужбовців з Нововолинська у Франції.

Також говорили про спільні майбутні проєкти та шляхи їх реалізації у місті.

Разом з заступницею міського голови Ніною Шумською партнери з Франції відвідали місце компактного проживання ВПО на вулиці Луцькій. Поспілкувалися з переселенцями та пригостили дітей морозивом.

Нагадаємо, упродовж війни французькі партнери активно підтримують Нововолинську громаду, доставляють автомобілі швидкої допомоги, медичне обладнання у міську лікарню, техніку та меблі для потреб внутрішньо переміщених осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: