11:38, 16 Жовтня 2020

Нововолинськ став учасником конкурсу цифрової трансформації «Дієва громада»

«Дієва громада» – це перший етап оцінки цифрової трансформації територіальних громад, який дасть основу для написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Конкурс проводиться Міністерством цифрової трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом «Східна Європа» та Фондом «Innovabridge» за підтримки Швейцарії.

На розгляд Експертної Ради конкурсу Нововолинськ представив  проект, який перебуває на етапі реалізації «Впровадження системи GPS-моніторингу громадського транспорту у місті Нововолинськ».

Ця система управління та супутникового моніторингу транспорту загального користування працюватиме завдяки програмному забезпеченню «Дозор», яке здійснює автоматизоване ведення контролю за об’єктами моніторингу в режимі реального часу, дозволяє створити базу даних маршрутів, графіків, контрольних зон, дозволяє проводити моніторинг інформації щодо рейсів, розкладу та пасажиропотоків тощо. Система містить мобільний застосунок зі зручним у користуванні інтерфейсом на базі IOS та Android, а також табло-прогнозування часу фактичного прибуття громадського транспорту.

Переможців конкурсу «Дієва громада» визначать у кількох номінаціях: інновація у сфері публічних послуг; найбільший ефект для громади за мінімум витрачених фінансів; цифрова інфраструктура; ефективне управління ресурсами; взаємодія влади та громади; інновації у сферах, освіти, охорони здоров’я, соціальній, ЖКГ та ін.

Результати конкурсу «Дієва громада» та нагородження переможців відбудеться 19 жовтня у режимі онлайн на офіційному веб-сайті конкурсу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: