16:48, 10 листопада 2023

Нововолинськ став співзасновником Асоціації вугільних громад

У четвер, 9 листопада, у Києві проходив всеукраїнський захід «Справедливий перехід 2023: багаторівневий національний діалог», Проєкту «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», що впроваджується в Україні організацією GIZ.

Про це повідомляє Нововолинська міська рада у “Фейсбук”.

Нововолинську громаду представила секретар міської ради Надія Жук.

Захід проходив у межах діалогу між міжнародними організаціями та державними органами щодо підтримки структурних змін у вугільних регіонах України.

Важливим результатом зустрічі стало створення Асоціації вугільних громад України. Співзасновником якої була Нововолинська громада.

Загалом до Асоціації увійшли 16 територіальних громад вугледобування та теплової генерації. Це ще одна можливість для ефективного співробітництва вугільних регіонів, пошуку альтернативних шляхів розвитку, залучення коштів для трансформації та втілення перспективних проєктів.

Також у рамках заходу учасники обговорили стан реалізації урядової політики на національному та регіональному рівні. Окреслили перспективи співробітництва з міжнародними партнерами та нові можливості для економічного зростання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: