15:54, 13 листопада 2020

Нововолинськ просить скасувати карантин вихідного дня

Міська комісія з питань ТЕБ та НС також доручила міському голові Віктору Сапожнікову  звернутися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням скасувати рішення про встановлення карантину  вихідного дня. Адже запровадження таких заходів призводить до супротиву малого та середнього бізнесу, який  вже несе чималі втрати. Відповідний лист – прохання не впроваджувати карантин  вихідного дня  міська комісія з ТЕБ та НС вирішила направити і до голови Волинської обласної державної адміністрації, керівника регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Юрія Погуляйка.

Про це інформують на сайті Нововолинської міської ради.

На комісії заслухали директора Нововолинського госпрозрахункового ринку Ігоря Федоришина, який повідомив, що учора з підприємцями дійшли згоди і ринок працюватиме у середу, четвер та п’ятницю. А вже сьогодні вранці йому надійшла пропозиція  щодо встановлення інших днів роботи. За словами Ігоря Петровича, цієї суботи і неділі ринок функціонуватиме ще у звичному режимі. А за ці вихідні  разом з підприємцями мають  визначитися щодо режиму  подальшої роботи.

Звернуто увагу керівників контролюючих органів на активізації  роз’яснювальної роботи серед громадян та суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог, а також вжиття більш дієвих адміністративних заходів за порушення протиепідемічних норм.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: