23:12, 10 Грудня 2021

Нововолинців запрошують обрати кращі проекти для Громадського бюджету

10 грудня стартувало голосування за проекти, які будуть реалізовувати у Нововолинській громаді коштом Громадського бюджету.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

На участь у конкурсі надійшло 29 заявок. 12 з них – великі проекти, які потребують фінансування до 500 тисяч гривень та 17 малих – вартістю до 150 тисяч гривень.

Протягом 16 днів кожен повнолітній житель Нововолинської громади може підтримати один великий та малий проект. Голосування триває до 26 грудня 2021 року на платформі Е-dem.

Також  віддати голос за найкращий проект можна через термінал та чат-бот ПриватБанку. Для того, щоб проголосувати через термінал, потрібно авторизуватись за допомогою картки ПриватБанку (або номеру телефону, що прив’язаний до цієї картки), у списку сервісів знайти «Голосування за проєкт міст», обрати бажаний проєкт і натиснути «Проголосувати».

Голосування у Вайбері відбувається за посиланням.  У Телеграм.

На початку січня міський голова Борис Карпус оголосить результати голосування. Проекти, які отримають найбільше підтримки мешканців Нововолинської територіальної громади будуть реалізовувати у 2022 році.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: