19:11, 29 Вересня 2020

Нововолинці взяли участь у тренінгу програми «U-LEAD з Європою»

Протягом п’яти днів  в рамках  Фази впровадження Програми  «U-LEAD з Європою» з  покращення якості надання адміністративних послуг для населення відбувся тренінг, в якому взяли участь керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, працівники відділу ЦНАП міста Нововолинська та селища Благодатне та  депутати міської ради.

Про це інформують на сайті Нововолинської міської ради.

Тренер Лариса Карп’як вичерпно  і доступно розповіла про роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні та реалізації власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг, типові проблеми та належна їх організація, порядок надання адміністративних послуг та параметри їхньої якості. Тренінг проходив у форматі діалогу, де кожен з учасників міг ставити питання та висловити своє бачення у цьому напрямку.

Учасники тренінгу відвідали ЦНАП в місті Луцьку, де обмінялись досвідом роботи, почерпнули для себе багато корисної інформації.

Талановитий і професійний психолог Олена Ставицька провела цікавий і ефективний дводенний тренінг на тему «Діловий етикет та ефективна комунікація».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: