21:43, 17 листопада 2022

Новітню техніку передали для осередку старої Олики

У замку Радзівілів, за ініціативи керівництва Олицької селищної ради, триває облаштування інформаційного центру історії старої Олики.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Свій внесок у цю справу від імені обласної ради зробив її голова Григорій Недопад – для потреб центру подарував сучасний широкоформатний монітор.

«До мене з проханням підтримати їхню ініціативу звернувся голова громади Олександр Прендецький. На цьому великому моніторі будуть транслюватися слайд-шоу раритетних історичних світлин старої Олики, а також фото з родинного архіву Радзівілів, які передав один з нащадків Мацей Радзівіл. Переконаний, що це стане цікавою частиною майбутньої експозиції», – сказав голова Волиньради.

Олицький селищний голова Олександр Прендецький розповів, що роботи з облаштування інформаційного центру уже на завершальному етапі, його відкриття планують наприкінці листопада.

«Тут презентують історичні планшети, виконані архітекторами, макет старої Олики, картини місцевого художника із краєвидами селища у минулі часи. Усе це ми шукаємо та робимо власними силами, щоб зберегти цікаву, величну та багату історію нашого селища», – розповів він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: