20:37, 19 Лютого 2019

«Нова церква в Україні називається СЦУ, а війни з Росією не було», – луцький комсомолець в ефірі російського ТБ

Назва нової церкви в Україні – СЦУ, війни Росії та України не було, а Америка робить ставку на покидьків, таких як ІДІЛ та українська влада: про це говорив Олександр Кононович в ефірі російського телебачення.

Представник комсомолу, староста Російської общини Волині Олександр Кононович взяв участь в ефірі телепрограми «Место встречи» від 19 лютого на російському телеканалі НТВ.

Однією з тем ефіру стало «порушення прав віруючих в Україні», про яке заявляють представники духовенства УПЦ МП. Зі слів ведучого, який цитував єпископа УПЦ МП Віктора Коцабу, храми в Україні буцімто захоплюють, а прихожан б’ють, а священиків «змушують переходити в нову розкольницьку церкву».

Комсомолець, який раніше неодноразово відзначався маніпуляціями щодо подій в Україні, зокрема Революції Гідності та ставлення до російськомовних, заявив, що нова церква в Україні провалилася.

«Вони провалилися, знаєте, нова абревіатура церкви – СЦУ. Що ви хочете з цієї церкви? ПЦУ, але зовні вона СЦУ – Свята церква України. Вона провалилася і ніхто туди не йде. У них це все провалилося і тепер, коли це вийшло з-під контролю, навіть підпалюючи і спалюючи церкви, все одно люди не переходять в оту нову церкву і вони почали валити все на Росію. Нова церква називається Свята церква України, скорочено СЦУ», – зазначив Олександр Кононович, коментуючи повідомлення СБУ про підготовку російськими спецслужбами провокацій щодо українських храмів.

Один з опонентів Кононовича, український блогер Максим Гайдук назвав його заяви «дніщем» та казками, а комсомолець заперечував, буцімто саме така назва є у Томосі.

Йшлося під час програми і про річницю загибелі Небесної Сотні та наступні події: втрату Україною Криму та війну на Донбасі.

«Це не витримує ніякої критики, яка війна? Єдине місце, де сплеснулися українська та російська армії, це був Крим. Як це закінчилося, ми всі прекрасно знаємо. Вони це прекрасно бачать. На кого робить ставку Америка – на повних покидьків: на ІДІЛ та українську владу. Для мене це рівнозначні сили, це сили деструктивні і покидьки»,– сказав Кононович під час обговорення річниці трагічних подій Революції Гідності.

Також одним зі спікерів цієї телепрограми став комуніст, депутат Верховної Ради 5-7 скликань Спиридон Кілінкаров, який говорив, що кандидат на посаду Президента Володимир Зеленський – це вирок старій українській політичній системі, тому що народ, мовляв, виступив проти корумпованої системи, що домінує в Україні. Своєю чергою, Олександр Кононович говорив, що «порядна людина в цих умовах не піде на вибори».

Нагадаємо, нещодавно у цій телепрограмі брав участь брат Олександра Кононовича Михайло Кононович. Він переконував присутніх, що в у новостворену Церкву ніхто не ходить, а храми Московського Патріархату спалюють.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: