18:52, 04 Січня 2023

«Ноутбук кожному вчителю»: ліцеї Володимир-Волинської громади отримали нові девайси

В Україні триває реалізація ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», яку започаткувало Міністерство освіти спільно з компанією Google та за підтримки ЮНЕСКО. За цією програмою напередодні Нового року вчителі ліцеїв Володимир-Волинської міської територіальної громади отримали 48 хромбуків для організації інтерактивних занять і дистанційного навчання.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Хромбук працює на базі операційної системи Google Chrome OS з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google та кількома рівнями безпеки. Ця операційна система орієнтована насамперед на роботу з веб-сервісами. Тобто більша частина роботи на такому комп’ютері виконується у хмарі через інтернет та у додатках з екосистеми Google.

Chromebook загалом легший та компактніший у порівнянні з іншими ноутбуками, акумулятори Chromebook працюють щонайменше вісім годин. Запускається і вимикається він за лічені секунди. Виготовлені починаючи від 2017 року Chromebook підтримують програми Android, що доступні в Google Play Store. Через браузер можна отримати доступ до медіатеки та усіх інструментів системи mozaWeb, можна користуватися 3D-сценами, цифровими уроками, відео, презентаціями, книгами, електронними підручниками, посібниками та методичними рекомендаціями для учителів.

Окрім цього, міські ліцеї, які мають облаштовані укриття,  отримали від управління освіти і науки Волинської ОДА інтерактивні  панелі, веб-камери, роутери та джерела безперебійного живлення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: