13:54, 30 Грудня 2017

Німці щороку витрачають чотири мільярди євро на алкоголь

Попит на міцні алкогольні напої в Німеччині трохи знизився, однак на кожного німця досі припадає в середньому 4,5 літра купленого міцного алкоголю на рік. Загалом німці щороку витрачають на спиртне чотири мільярди євро.

Про це пише “Deutsche Welle”. 

Щороку німці витрачають на купівлю алкоголю в магазинах близько чотирьох мільярдів євро. В перерахунку на одну особу в середньому це понад 50 євро щорічних витрат і 4,5 літра міцного спиртного напою. Такими є результати дослідження ринку компанії Nielsen, повідомляє інформагенція dpa в суботу, 30 грудня.

Найпопулярнішим міцним алкогольним напоєм виявилася горілка, якої в Німеччині було продано майже 53 мільйони літрів. На другому і третьому місці за популярністю – трав’яні лікери та віскі.

У грудні, напередодні Нового року попит на алкоголь у ФРН різко зростає, оскільки він залишається популярним видом подарунку. Наприклад, у грудні збувають близько 20 відсотків усього проданого за рік коньяку. При цьому експерти Nielsen вказують на незначне скорочення попиту на всі алкогольні напої, окрім джину, який за рік наростив продажі з 5,8 мільйона літрів до 7,4 мільйона. Окрім того, німці намагаються зекономити на алкоголі, купуючи навіть найпопулярніші напої здебільшого тоді, коли на них є знижки.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: