17:55, 18 Серпня 2023

Німецький фонд пропонує допомогу переселенцям у Володимирській громаді

17 серпня у приміщенні ЦНАПу у Володимирі працювали фахівці польового офісу відокремленого підрозділу Help – Hilfe zur Selbsthilfe e.V. в Україні, представляючи проект «Підвищення стійкості громад в західних областях України», який обслуговує Волинську, Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську області.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Цей міжнародний німецький гуманітарний фонд має представництво у понад 20 державах світу, на місію в Україні з коштів німецьких платників податків виділено найбільший з усіх бюджетів. Донором є, зокрема, німецьке Міністерство закордонних справ, пояснює представник місії Олександр Новіков.

Допомога організації спрямована на підтримку чотирьох найвразливіших категорій внутрішньо переміщених осіб: багатодітних родин (де троє і більше неповнолітніх дітей), осіб з інвалідністю усіх груп, родин з прийомними дітьми і батьків-одинаків, котрі самостійно виховують неповнолітню дитину.

Фонд надає готівку на оренду житла, сума у літній період складає 555 євро на домогосподарство. Ця допомога разова, у зимовий період буде збільшена.

Також пропонують психологічну допомогу, яка часом буває важливішою, ніж фінансова. Будь-яка особа з числа внутрішньо переміщених може за номером телефону гарячої лінії записати себе чи свою дитину, близьких родичів і отримати онлайн безплатну висококваліфіковану консультацію психолога.

Третя послуга, яка надається фондом у нашому регіоні і стане діяти через місяць-півтора, – мікрогранти для бізнесу. За наявності бізнес-плану і бажання відкрити бізнес або поновити той, що був на окупованій території і втрачений, надається грант у розмірі три тисячі євро на відкриття власної справи.

«Під час подання заяв ми перевіряємо документи і якщо людина повністю підпадає під умови програми, як правило, відмов не буває. Бо на етапі реєстрації уже відсіюємо тих, хто не має належних документів. Усі подробиці на офіційному сайті фонду», – додає Олександр Новіков.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: