13:34, 23 Вересня 2022

Німецькі партнери продовжать підтримку Ковеля

Міський голова Ігор Чайка поспілкувався з бургомістром міста Вальсроде Гельмою Шпьорінг та головою благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» Міхаелем Хааке.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Німецькі партнери цікавилися ситуацією в Ковелі, Україні. Ігор Чайка подякував за підтримку, доброчинність, єдність з українським народом: «Ми вкотре переконались, що у Вальсроде у нас є надійні друзі, які не байдужі до наших труднощів. Ви допомагаєте вирішувати проблеми, яких щодня додається. Ми дуже цінуємо нашу дружбу».

Нагадаємо, що у Ковель від міста-партнера надійшов вантаж з медикаментами, одягом, продуктами, засобами гігієни, обладнанням для рятувальників. Місто отримало пожежно-рятувальний автомобіль, реанімобіль, ГО “Реабілітаційний центр” передали бус для перевезення маломобільних груп. Майже 50 ковельчан у перші дні війни прихистили мешканці Вальсроде.

Гельма Шпьорінг запевнила, що вони і надалі будуть підтримувати місто. На сьогодні готується черговий благодійний вантаж, який незабаром надійде у Ковель.

“Все це ми робимо від чистого серця. Люди здійснюють добровільні внески. Навіть діти займаються волонтерством. Нещодавно учні місцевої школи випустили газету. Вони свій тираж продали та виручили 140 євро, які передали на допомогу Україні”, – розповіла пані Шпьорінг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: