13:10, 22 Травня 2022

Німецькі благодійники привезли допомогу для переселенців, які мешкають у Володимирі

Благодійники з німецького міста Цвікау привезли допомогу для вимушених переселенців, які мешкають у Володимирі.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Володимир-Волинський центр професійної освіти.

«У величезній хвилі людей, що змушені покинути рідну домівку через війну, вони лише маленька краплина. Але в ній – біль і відчай, віра й надія всієї згорьованої, але нескореної України. Вони тепер усі: діти й дорослі, жінки й чоловіки – “наші переселенці”. Усіх хочеться розрадити, підтримати, допомогти… Але якими б титанічними не були наші зусилля, ми не маємо стільки матеріальних ресурсів, щоб вирішити всі проблеми наших мешканців. Тому  важко переоцінити підтримку та турботу закордонних друзів і партнерів! Ось і сьогодні до мешканців  гуртожитку Володимир-Волинського ЦПО, тимчасово переміщених осіб, завітали благодійники з німецького міста Цвікау Карл-Ернст Мюллер та Мартін Бьотгер.

Благодійна організація “Партнерство для України” вирішила підтримати українців, змушених рятувати своє життя. Продукти харчування, побутова хімія, холодильники, мікрохвильові печі, праски, прасувальні дошки, посуд, матраци, спортивний інвентар – це не просто побутові речі, а спосіб полегшити чужий біль, підтримати дух та додати віри у добро та перемогу.

Воістину милосердя не знає кордонів. Наприкінці цієї зворушливої зустрічі прозвучали щирі слова вдячності від директора ЦПО Юрія Мозоля та від мешканців гуртожитку. Гості ж побажали усім здоров’я, перемоги та найшвидшого повернення додому», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: