20:00, 19 листопада 2018

Німеччина зупиняє експорт зброї до Саудівської Аравії

Уряд Німеччини повністю зупиняє експорт зброї до Саудівської Аравії у зв’язку з убивством саудівського журналіста Джамаля Хашоггі у консульстві королівства в Стамбулі.

Про це у понеділок повідомили в міністерстві економіки Німеччини, пише “Європейська правда” з посиланням на “Spiegel Online”.

У міністерстві зазначили, що постачання зброї зупиняється повністю: включно із тим озброєнням, про експорт якого було домовлено раніше.

До тепер уряд Німеччини лише утримувався від нових дозволів на експорт озброєння, а також оголосив про перевірку реалізації вже виданих дозволів.

Речник міністерства повідомив, що уряд “працює із власниками чинних індивідуальних ліцензій таким чином, що наразі експорт з Німеччини у Саудівську Аравію зупинено”.

Скільки часу діятиме заборона на експорт озброєння, наразі не відомо. Німецький уряд заявив, що хотів би підштовхнути до аналогічного кроку інші країни ЄС, але наразі безуспішно.

Раніше стало відомо, що Німеччина забороняє в’їзд 18 громадянам Саудівської Аравії, підозрюваних у причетності до вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: